Cennik

Interesuje Cię, jak prezentuje się cennik za lekcje angielskiego w Krakowie? Wszystko zależy od rodzaju prowadzenia zajęć, ich trybu, ilości osób w grupie, liczby godzin w tygodniu, a także od wybranego pakietu kursu i formy uiszczenia zapłaty. Zapoznaj się z ofertą naszej szkoły językowej MAK i wybierz najodpowiedniejsze szkolenie dla siebie!

Gdzie dokonywać wpłat?

Opłat za zajęcia zgodnie z naszym cennikiem za lekcje angielskiego w Krakowie można dokonywać tylko przelewem, na poniższe konto:
Mak Marek Łoziński
ul. Na Szaniec 12/6
31-560 Kraków
NIP 675-121-31-59

Numer konta dla osób uczęszczających na zajęcia:

Bank Pocztowy S.A. 27 1320 1537 2937 0731 2000 0001

ANGIELSKI KRAKÓW

Cennik grup:

Realizujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych. Umożliwiamy uczęszczanie zarówno na lekcje stacjonarne, jak i wybór opcji szkolenia online. Ponadto prowadzimy nie tylko zajęcia grupowe, ale także korepetycje indywidualne. Organizujemy również obozy i zimowiska językowe.

Nasze kursy pod względem częstotliwości zajęć w tygodniu dostępne są w dwóch różnych wariantach. Możesz zdecydować się na cotygodniowe nauczanie lub też zapisać się na zajęcia dwa razy w tygodniu. Warto pamiętać, że cennik za lekcje angielskiego w naszej szkole zakłada niższą cenę za jedne zajęcia przy wyborze opcji dwóch lekcji na 7-dniowy okres. Ponadto należy wziąć pod uwagę, że częściej pod względem finansowym bardziej opłaca się uiszczenie pełnej kwoty za okres rozliczeniowy kursu z góry niż robienie tego ratalnie. Szczegółową rozpiskę cennika za lekcje angielskiego w naszej szkole językowej znajdziesz poniżej.

Podany wyżej cennik za lekcje angielskiego w Krakowie obowiązuje od 1 września 2022 r. Należy pamiętać, że grupy dziecięce i młodzieżowe rozliczane są semestralnie, a więc co pół roku, natomiast dorośli kwartalnie, czyli co trzy miesiące. Obowiązującymi u nas kwartałami są:

  • I kwartał – listopad, grudzień i styczeń
  • II kwartał – luty, marzec, kwiecień
  • III kwartał – maj, czerwiec, lipiec
  • IV kwartał – sierpień, wrzesień, październik

Ceny kursu języka Angielskiego dla dzieci i młodzieży standard

Ceny kursu języka Angielskiego prestiżowego dla 4-6 osób stacjonarnie
Ceny kursu języka Angielskiego sympatyczne grupki od 4 osób
Ceny kursu online z języka Angielskiego - ekonomiczne z rabatem
Ceny Kursu tani piątek dla 4-10 osób
Ceny zajęć indywidualny z języka Angielskiego stacjonarnie
Zajęcia indywidualne VIP online - Ceny kursy
Dopłata za zamknięcie grupy - Ekskluzywna
Cena lekcji języka Angielskiego dla firm

Dodatkowe informacje

Do podanego przez nas cennika za lekcje angielskiego w Krakowie należy doliczyć kwoty takie jak:

  • 80 zł, stanowiące opłatę rejestracyjną, która naliczana jest jednorazowo do pierwszej wpłaty; w późniejszych okresach ta opłata nie jest już dodawana,
  • 75 zł, w którego skład wchodzi koszt podręcznika, aplikacji i dostępu do platformy.

Dodatkowo istotny jest fakt, że przedstawione przez nas wyliczenia w cenniku za lekcje angielskiego w Krakowie są tylko danymi przykładowymi, które podane są z założeniem równo 4-tygodniowego czasu trwania miesiąca. Jak wiadomo jednak, w rzeczywistości jeden miesiąc może mieć więcej, a inny mniej tygodni, w związku z czym trzeba liczyć się z możliwymi drobnymi różnicami w kosztach.

Opłaty za kurs należy dokonywać, pilnując wyznaczonego przez nas terminu. Nie może więc być to później niż po 20 dniu każdego miesiąca poprzedzającego opłacany kwartał lub semestr. Przykładowo, za kwartał IV, tj. obejmujący miesiące od sierpnia do października, należy najpóźniej zapłacić do dnia 20 lipca. Terminowe wpłaty równają się z niższymi kosztami kursu, a więc dobrze ich nie przeoczyć i dopilnowywać.

Ostatnią ważną informacja w kwestii cennika za lekcje angielskiego w Krakowie jest fakt, że płatność za kurs konwersacyjny naliczana jest za trzy miesiące z góry, zaś zniżki w tym przypadku nie obowiązują

Podany przez nas cennik za lekcje angielskiego oraz opisy promocji nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Służą one jedynie do wyliczenia szacunkowych kosztów usług. Są publikowane jedynie dla celów informacyjnych bez żadnej odpowiedzialności. W związku z tym powyższy cennik lekcji angielskiego w naszej szkole językowej MAK w Krakowie może bez uprzedzenia ulec zmianom.

Obowiązujące kwartały:

Kwartały w cenniku