Kursy

Angielski to podstawowy język, za pomocą którego można komunikować się niemal w każdym zakątku świata. Zdecydowanie poszerza także możliwości zatrudnienia, bowiem wiele stanowisk wymaga od aplikujących dobrej znajomości tego języka. Nic więc dziwnego, że tak wielu ludzi chce się rozwijać i stale kształcić w tym zakresie również dzieci od najmłodszych lat. 

Szkoła MAK organizuje kursy językowe w Krakowie od ponad 20 lat. Prowadzą je wykwalifikowani lektorzy, umiejący w skuteczny sposób przekazać swoją wiedzę. Rozumiemy, jak istotną rolę w obecnym świecie odgrywa znajomość języka angielskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego nasza kompleksowa oferta zawiera rozmaite szkolenia z angielskiego, kładące nacisk na rozwój szerokich kompetencji językowych.

Zeszyt z języka Angielskiego do kursu

Najważniejszy jest Klient

Wiemy, że swoje umiejętności językowe mogą chcieć doszlifować ludzie w każdym wieku. Dlatego realizowane przez nas kursy języka angielskiego w Krakowie uwzględniają szeroką grupę odbiorców. Prowadzimy zajęcia skierowane do:

  • najmłodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z angielskim,
  • dzieci w wieku szkolnym, które rozwijają z nami swoje umiejętności komunikacji w języku angielskim,
  • młodzieży przygotowującej się do ważnych egzaminów, takich jak egzamin ósmoklasisty czy matura,
  • starszej części społeczeństwa, z uwzględnieniem ich poziomu kompetencji językowych, nabytych do tej pory — dzielimy grupy na te dla początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych,
  • firm, których pracownicy zobligowani są do wykonywania powierzonych im zadań w oparciu o język angielski, jak również współpracujących z partnerami spoza granic kraju.
Staramy się zrozumieć potrzeby każdego. Nie chcemy kierować naszej oferty szkoleń z angielskiego wyłącznie do osób z jednej grupy społecznej. Swoją działalnością pragniemy pokazać, że w szkole językowej MAK każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne ile masz lat oraz w jakim stopniu czujesz się pewnie z angielskim. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawimy, że nawet najbardziej odporni na naukę, dzięki uczestnictwu w naszych kursach językowych w Krakowie, podniosą swoje kompetencje z zakresu języka angielskiego. Przekonaj się sam!

Metody prowadzonych przez nas szkoleń z angielskiego

Najbardziej popularnym rodzajem nauki języków obcych są kursy skierowane na zaznajomienie się z gramatyką i poszerzenie słownictwa. Tego typu nauczanie odbywa się w większości szkół i wielu ludzi jest przyzwyczajonych do właśnie takiej formy. W swojej ofercie posiadamy szkolenia z angielskiego ukierunkowane na gramatykę. Składają się one z części wykładowych oraz ćwiczeniowych, podczas których uczestnikom przekazywane są najważniejsze informacje po to, aby następnie trenowali ich wykorzystanie w praktyce.
Lekcja języka Angielskiego wśród młodzieży
Zajęcia z języka Angielskiego dla dzieci i młodzieży
Zdajemy sobie jednak sprawę, że sama teoria to nie wszystko. Można bowiem być perfekcyjnie obytym z zasadami gramatycznymi, a wciąż mieć trudności w posługiwaniu się językiem w sytuacjach tego wymagających. Dlatego nasze kursy języka angielskiego w Krakowie realizowane są także w oparciu o metody konwersatoryjne, zwane także metodami direct. Kładą one znaczący nacisk na mówienie w trakcie zajęć, wobec czego lekcje przeprowadzane są w zupełnie innej formie. Uczestnicy kursu nie wykonują standardowych zadań pisemnych, a zamiast tego zmuszeni zostają do rozmawiania i prowadzenia między sobą dyskusji na forum. Taki sposób zapewnia przełamanie bariery językowej i nabycie większej płynności wypowiadania się w języku obcym.
Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy również kursy języka biznesowego. Tego typu szkolenia z angielskiego umożliwiają ich uczestnikom bliższe poznanie branżowego słownictwa i naukę posługiwania się językiem w sytuacjach formalnych czy zawodowych.
kursy angielskiego kraków

Native speakerzy w kadrze

Naszą kadrę tworzą nie tylko profesjonalni i doświadczeni lektorzy, posiadający ogromną wiedzę i umiejący w jak najlepszy sposób przekazać ją innym. Prowadzimy także zajęcia z native speakerami w Krakowie.

 

Native speaker jest osobą uczącą swojego ojczystego języka, a więc w tym przypadku angielskiego. Wobec tego niejako wymusza on na uczestnikach szkolenia posługiwanie się w trakcie lekcji tylko i wyłącznie językiem angielskim. Realizowane przez nas szkolenia z native speakerami są idealną alternatywą dla osób posiadających wyraźną barierę językową i chcących ją przełamać. Ponadto native speakerzy mówią z należytym akcentem, a więc są w stanie w większym stopniu zadbać o poprawną wymowę poszczególnych, problematycznych zwrotów przez swoich uczniów. Rozwijają ich płynność wypowiadania się i zacierają lęk przed używaniem języka w sytuacjach codziennych.

Zajęcia językowe grupowe stacjonarne z Angielskiego
Nasza szkoła MAK prowadzi kursy języka angielskiego z native speakerami w Krakowie skierowane przede wszystkim do tych, którzy pragną nabyć praktyczne umiejętności językowe i zmniejszyć swój opór do posługiwania się angielskim w życiu. Z nami przekonasz się, że nauka języka może być jeszcze efektywniejsza, niż do tej pory Ci się wydawało! Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapoznaj się bliżej z naszą ofertą.