Lekcje indywidualne i korepetycje

Szkoła językowa MAK rozumie, jak ważna jest nauka angielskiego od najmłodszych lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, prowadzimy lekcje języka angielskiego w Krakowie zarówno w formie zajęć grupowych, jak i indywidualnych korepetycji. Wyjaśniamy, kiedy najlepiej jest podjąć decyzję o zapisaniu dziecka na prywatne lekcje.

indywidualne lekcje angielskiego w Krakowie

Samopoczucie w grupie a komfort indywidualnego nauczania

Przede wszystkim wpływ na decyzję o formie dodatkowego nauczania języka obcego powinien mieć charakter dziecka. Nasze indywidualne lekcje angielskiego w Krakowie rekomendujemy tym, którym ciężko przyswaja się wiedzę w towarzystwie innych. Nie dla każdego malucha bowiem zajęcia grupowe będą odpowiednią formą szlifowania swoich umiejętności.

Nasza szkoła językowa MAK stawia przede wszystkim na komfort najmłodszych. Wiemy, że są dzieci, które wstydzą się zapytać o cokolwiek na forum, stronią od wypowiadania się przed publicznością, a także nie umieją zachować wystarczającego skupienia w otoczeniu pozostałych rówieśników. To właśnie do nich kierujemy nasze korepetycje z angielskiego w Krakowie. Jest to również idealne rozwiązanie dla dzieci zdolnych, które bardzo szybko się uczą i potrzebują indywidualnego toku nauczania, aby angielski ich nie znudził. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje indywidualnego podejścia, nasi lektorzy chętnie przygotują dla niego indywidualny program dostosowany do potrzeb i możliwości.

Poświęcanie uwagi uczniom przez lektora

Kolejnym aspektem przemawiającym za indywidualnymi korepetycjami z angielskiego w Krakowie jest fakt, że w trakcie ich trwania cała uwaga lektora poświęcona jest jednej osobie. Na naszych indywidualnych lekcjach z języka angielskiego, uczeń ma możliwość poproszenia o doprecyzowanie poszczególnych kwestii, a także może sam wyjść z inicjatywą tego, co chciałby przećwiczyć na minionych zajęciach. Wobec tego cały proces edukacji staje się bardziej efektywny, ponieważ dziecko uczy się rzeczywiście tego, z czym miewa trudności.

lekcja angielskiego w Krakowie
korepetycje angielski kraków

Na organizowanych przez nas indywidualnych lekcjach angielskiego nie ma odgórnie określonego harmonogramu i planu zajęć, który prowadzący jest zobowiązany realizować. Mali uczestnicy korepetycji są w stanie sami kierować programem zajęć i mieć wpływ na to, czemu będzie poświęcana większa ilość uwagi w trakcie ich trwania.

Elastyczność czasowa

Dla zapracowanych rodziców zaletą indywidualnych lekcji angielskiego w Krakowie jest to, że istnieje możliwość ustalenia ich na dowolną godzinę w wybranym przez siebie dniu. Zajęcia grupowe mają bowiem to do siebie, że z reguły odgórnie zakładany jest konkretny dzień tygodnia i czas, w którym realizowane są lekcje.

Jeśli zdecydują się Państwo zapisać dziecko na indywidualne zajęcia z naszym lektorem, termin zostanie ustalony zgodnie z Państwa możliwościami.Wobec tego lekcje indywidualne z angielskiego w Krakowie polecane są dla dzieci, które uczęszczają na wiele innych dodatkowych zajęć lub też, których rodzice mają masę obowiązków na głowie, przez co nie jest łatwo wygospodarować im czas na z góry ustalony termin lekcji.

Szkoła językowa MAK to placówka świadcząca kompleksowe usługi w zakresie szkolnictwa języków obcych. Organizujemy indywidualne korepetycje z angielskiego w Krakowie, a swoją ofertę dedykujemy najmłodszym oraz młodzieży. Posiadamy profesjonalną kadrę lektorów, która dba o praktyczne przekazanie wiedzy wszystkim szkolącym się osobom. MAK to miejsce ceniące sobie przede wszystkim wysoką jakość oraz skuteczność nauczania — przekonaj się o tym i Ty!

 

Zajęcia językowe grupowe stacjonarne z Angielskiego